JÁ a můj DOSPĚLÁK – 24.4.2016

Plakát branný oddíl jpegSoutěž branného oddílu proběhne v neděli 24.4.2016 na střelnici v Dubicku.

  • Prezence 9:30 – 9:50
  • V 10:00 nástup a zahájení.
  • 13:40 vyhlášení výsledků a otevření střelnice pro veřejnost.

Střelnice je do 13:40 hodin uzavřena a přístupná pouze soutěžícím!

Záměr :  Akce je navržena tak, abychom se více poznali s rodinnými příslušníky a známými dětí z oddílu a ostatními občany, kteří mají zájem o naši práci.

Podmínky:  Člen oddílu si přivede osobu starší 18let z rodiny, z přátel rodiny a spolu budou tvořit soutěžní dvojici, tyto budou rozděleny do družstev.

Obsah: Soutěž ve střelbě ze vzduchovky a ze vzduchové pistole, jednotlivých dvojic a družstev.  Dále družstva budou plnit soutěžní úkoly na 5 až 7 stanovištích dle počtu  soutěžících a to s různou tématikou, zdravověda, topografie, vědomostní testy, pohybové a soutěžní hry.

Od 13.30 do pozdních odpoledních hodin bude střelnice otevřena pro veřejnost!  Srdečně Vás zveme na odpolední posezení v krásném prostředí střelnice, kde bude pro Vás připraveno občerstvení z kuchyňky a udírny.

Základní občerstvení soutěžících a hostů bude zdarma, nad rámec a pro veřejnost za úplatu. Přijďte svojí účastí podpořit náš branný oddíl, naše, vaše děti.

Akci budeme avizovat místním rozhlasem v obci Dubicko, Bohuslavice a Hrabová, dále v Dubickém zpravodaji a plakátem přímo na střelnici a ve vitríně branného oddílu (autobusová zastávka Dubicko).

Za branný oddíl

Mirka Slouková